Корм сухий для черепах та рептилій

(38 товарів)

Корм для черепах і рептилій оптом від виробника

Пропонуємо купити корм для черепах оптом. Також реалізуємо корми для інших земноводних і рептилій. Недолік повноцінного харчування і спеціального обладнання для таких тварин раніше служили серйозною перешкодою для їх утримання в домашніх умовах. Вони відчувають потребу в різноманітної їжі, причому, кожен вид відрізняється своїми особливостями в харчових перевагах. Є, наприклад, хижі і травоїдні тварини. Їх раціон вимагає включення різних продуктів. Одним потрібні комахи та інша живність, інші задовольняються їжею рослинного походження. У будь-якому випадку враховується необхідність забезпечення мешканців домашніх тераріумів усіма потрібними для організму поживними речовинами: білком, який є будівельним матеріалом, вітамінами і мікроелементами. Підтримка правильно підібраною дієти дозволяє отримати все необхідне для активного зростання. Продукти добре засвоюються, вихованці залишаються здоровим, більш культурними та (в міру природного темпераменту) бадьорими.

Які корми підходять для рептилій особливості

Основне призначення їжі - джерело енергії для процесів росту і дозрівання, обміну речовин. При попаданні її в організм починається особлива хімія, що дозволяє засвоювати білки, жири, вуглеводи, мікроелементи та інші речовини.
Ви можете придбати оптом корм для рептилій у широкому асортименті. Сучасний ринок багатий різноманітними пропозиціями. Конкретні позиції вибираються з урахуванням особливостей кожного виду, віку вихованця і інших чинників. Що ви знайдете в нашому каталозі:
Комплекси і підгодівлі:

 • вітаміни і мінерали для всіх видів;
 • для догляду за панциром для підгодівлі черепах;
 • вітамінні добавки з кальцієм.

Сухий корм:

 • для водоплавних / сухопутних черепах;
 • для м'ясоїдних / рослиноїдних рептилій (багатокомпонентні).

Також у продажу поживні концентрати для всіх видів рептилій.
Сучасна продукція відрізняється привабливим для вихованців смаком і є прекрасною альтернативою природному харчуванню в природному середовищі. Вони пристосовані для тривалого зберігання і не псуються при знаходженні на прилавку або створенні великих домашніх запасів.

Постачальник сухих кормів для черепах оптом в Україні

Купуючи сухий корм для рептилій оптом в нашій компанії, ви отримуєте високоякісний продукт надійного виробника. А також користуєтеся цілим рядом преференцій:

 • спеціальними низькими цінами;
 • повноцінної інформаційної підтримкою щодо нових і невідомих продуктів;
 • найширшим вибором продукції (у продажу також інші товари для рептилій оптом: годівниці, поїлки, грунт, обладнання для підтримки температури і вологості, тераріуми різної конструкції);
 • можливість замовлення будь-якої партії товару - від опту до роздробу;
 • позбавлення від турбот з пошуку, доставки та зберігання товару - просто замовляйте доставку в міру необхідності і стільки, скільки вам потрібно;
 • тільки якісний, сертифікований товар;
 • гнучкі і прозорі умови договору.

Особливості дистриб'ютора Suziria

Ми присутні на ринку з 1993 року. Поставляємо товари понад 200 торгових точок країни. Працюємо у Львові, Харкові, Києві, Одесі і т.д. Маємо 2 величезних складу, що дозволяє завжди мати позначену на сайті продукцію. Один тільки корм для черепах в Україні - понад 30 позицій. Купуйте товари вигідно і з якісним сервісом - звертайтеся до нас!

Читати повністю