Наповнювачі для котячих туалетів

Наповнювач для котячого туалету Biokats Bianco Fresh 10 кг (бентонітовий) Expand

На складі, в наявності G-75.64

Наповнювач для котячого туалету Biokats Bianco Fresh 10 кг (бентонітовий)

Кратність оптової упаковки - 6шт *

  • 500 гр
  • 1 кг
  • 2 кг

858грн

*ціна на сайті роздрібної торгівлі
Для оформлення замовлення зв’яжіться зі своїм
менеджером або залиште заявку на співпрацю

Used

Наповнювач виготовлений із натуральної, 100 %-ї глини найкращої якості, білого кольору. Biokats Bianco Fresh антибактеріальний з АромаПротект формулою використовується для усунення всіх неприємних запахів на довготривалий період та створення приголомшливого аромату весняної свіжості. Склад наповнювача гарантує відсутність будь-яких шкідливих хімічних домішок.

Наповнювач Biokats Bianco Fresh дуже економічний, поглинання -120 %; миттєво вбирає вологу, утворюючи маленькі міцні грудочки. Його вистачає надовго — варто лише видалити грудочки за допомогою совка й наповнювач залишається сухим та гігієнічно чистим.

Має невеликі витрати: після видалення грудочок, що утворилися, достатньо додати невелику кількість наповнювача, а не міняти його повністю. Надовго й надійно зв’язує неприємні запахи та грудкується без пилу. Ніжний до котячих лапок та має антисептичні властивості, запобігає розмноженню бактерій.

Утилізувати наповнювач потрібно з побутовими відходами або в контейнер із біосміттям (з дотриманням місцевих приписів). Не змивати в каналізацію.

Вага: 10 кг.

Країна виробник Німеччина
Вага 10 кг

Особливості застосування

Наразі неає інформації

Склад

Наразі неає інформації