НовинкиВсі новинки

Корми для тварин оптом від виробника

Виробництво кормів для тварин вдосконалюється з кожним роком. Працюючи з 1993 року, ми пропонуємо своїм партнерам найякісніші товари для тварин. Збалансовані та повнораціонні корми зі свіжим м'ясом, вітамінами, пробіотиками та іншими корисними добавками забезпечують повноцінне харчування і здоров'я домашніх вихованців.

1400 співробітників нашої компанії зайняті забезпеченням понад 200 магазинів Києва, Харкова, Одеси та інших міст якісним товаром. Оптова база кормів для тварин - це 4700 кв. м. складських площ. Тут знаходиться продукція, готова до відправки на ваше підприємство. Всього ми задіємо 10 500 кв. м. виробничих площ, щоб забезпечувати всім необхідним наших партнерів.

Магазини, торгові майданчики в інтернет-просторі, ветеринарні центри та незалежні фахівці можуть отримувати пропоновану нами продукцію за спеціальними цінами.

Асортимент кормів для домашніх тварин

Ми створюємо продукти для повноцінного харчування, пропонуючи товари наступних категорій:

Компанія SUZIRIA - надійний постачальник корми для тварин. Вироблена нами продукція виготовлена ​​за спеціальною рецептурою з натуральних інгредієнтів з достатнім вмістом білка і інших корисних речовин, що підтримують здоров'я і забезпечують відповідні функції організму. Нешкідливі, що зустрічаються в дикій природі підсилювачі смаку забезпечують привабливість такої їжі для домашніх улюбленців.

При прийомі їжі вони отримують смакове насолоду, підтримують життєві сили в тонусі, знаходяться в повній кондиції. Є продукти зі спеціальним призначенням. Наприклад, для ефективного поліпшення травлення і т.п. Всі вони повністю задовольняють добову потребу організму в поживних речовинах. Тварини повні сил і енергії.

Постачальник кормів для тварин в Україні

Зверніть увагу: ми пропонуємо своїм потенційним партнерам вигідні умови співпраці. Наші клієнти отримують:

  • вигідні і комфортні умови співпраці;
  • можливість придбати нашу продукцію і товари інших провідних брендів за оптовими цінами;
  • партії, що надходять в будь-яких обсягах, в залежності від потреб конкретного замовника;
  • нашу цілорічну підтримку і вичерпні консультації по кормах будь-якого виробництва.

Особливості співпраці з дистриб'ютором Suziria

Чому з нами вигідно працювати:

  1. Ви отримуєте корми для тварин оптом зі складу в широкому асортименті (3631 позицій від 45 брендів), включаючи спеціальні сухі і вологі продукти від преміум виробників. Все це - за вигідними цінами.
  2. Ми володіємо достатніми можливостями для забезпечення своєчасних поставок будь-якими партіями в межах України.
  3. Сертифікована якість. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені в реалізованому продукті.

Звертайтеся до нас!

Читати повністю