Бренд
Країна виробник

Ветпрепарати для птахів

Вибрано 1 товар
Скинути всі фільтри

Препарати для догляду за птахами оптом від виробника

У нас ви можете купити ветпрепарати для птиці оптом за спеціальними цінами. Ці кошти необхідно використовувати при утриманні домашніх улюбленців. Навіть якщо пташка знаходиться в клітці, вона легко може стати жертвою інфекцій і паразитів. Вони заносяться в особистий простір з різними предметами, водою, їжею і т.д. Інфекційна небезпека мінімізується підтримкою необхідної гігієни. Клітку необхідно регулярно прибирати, не допускаючи появи неприємного запаху. Будь-які забруднення стають сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних організмів. Чистка пір'я - улюблене заняття балакучих домашніх улюбленців. Так вони підтримують себе у формі. При цьому занятті джерело інфекції може потрапити на дзьоб, а через нього в шлунок. Щоб пернаті вихованці могли почистити дзьобик, між прутами клітки вставляється крейда. Також крейда є джерелом корисної для здоров'я кальцію. Крім камінчика для чищення можна запропонувати крилатому тварині купуватися - в воді або піску. Звичайно купання подобається папугам, і вони неодмінно поринуть в ванночку. Необхідний рівень імунітету підтримується включенням в щоденний раціон необхідних мінералів та інших корисних елементів. Найбільш ефективно попередити і усунути захворювання дозволить регулярна обробка спеціальними засобами.

Необхідні кошти для догляду за домашніми птахами

Пропонуємо оптом ветпрепарати для домашньої птиці. Їх регулярне застосування є важливою умовою правильного змісту пернатих домочадців. Якщо ви помітили ознаки зараження, обов'язково скористайтеся спеціальним спреєм Trixie «BIO Liberator». Цей препарат:

 • створено за унікальною формулою;
 • не завдає шкоди тварині;
 • відмінно захищає від зовнішніх паразитів.

Зверніть увагу - він позбавляє від бліх, вошей і клопів. З його допомогою легко доглядати за папужкою, повертаючи йому здоров'я.

Постачальник ветпрепаратів для птахів оптом в Україні

Ми пропонуємо ветпрепарати та інші товари для птахів за вигідними цінами. Працюємо по всій Україні. Постачаємо якісними товарами понад 200 зоомагазинів в Харкові, Одесі, Києві, Львові та інших містах країни.
Запрошуємо до співпраці рітейлерів, що займаються торгівлею зоотоварами. Прагнучи зробити процес співпраці довготривалим, ми пропонуємо:

 • шикарний вибір товарів - понад 3600 найменувань від 45 брендів-виробників;
 • ветеринарні препарати для птахів оптом, інвентар та іншу продукцію даної категорії за спеціальною низькою ціною;
 • інформаційну підтримку - консультації з усіх питань щодо товарів;
 • своєчасне оновлення асортименту.

Ви рятуєтеся від всіх турбот по зберіганню, доставці і іншим діям з товаром.

Співпраця з дистриб'ютором Suziria

Компанія Suziria пропонує препарати для догляду за птахами з:

 • можливістю замовляти будь-які партії товарів - від великого опту до роздрібних обсягів;
 • своєчасною доставкою в будь-яке місто України - для цього ми володіємо розвиненою логістичною мережею;
 • швидкою обробкою і виконанням замовлення: наявні складські площі забезпечують наявність всіх зазначених на сайті позицій - прямо тут і зараз;
 • гнучкою системою знижок (а форму оплати ви вибираєте на свій розсуд).

Звертайтеся до нас!

Читати повністю