Акваріуми

Вибрано 127 товарів
Скинути всі фільтри

Якісні акваріуми для рибок оптом від виробника

Щоб роздрібний магазин зміг вигідно торгувати товарами для акваріумістів, потрібно купити акваріуми оптом - за вигідними цінами і з гарантією своєчасного поповнення продукції. Вона, до речі, користується завидною попитом.

"Острівці" підводного світу встановлюються в будинках, квартирах і офісах, ресторанах і в бізнес-центрах. Вони служать відмінним декоративним рішенням і одночасно створюють власну атмосферу. Часто їх оформленням займаються кваліфіковані фахівці. Для цього спочатку складається ескіз, а потім відповідно до нього обсяг декорується різними елементами. За життям великих і малих різнокольорових рибок так приємно спостерігати! А ще вони знімають стрес.

Деякі вироби відрізняються справжньою розкішшю. Вони ненав'язливо підкреслюють статус будинку або закладу. Ми пропонуємо акваріуми для рибок оптом окремо і в наборі. Можна придбати комплект акваріумного обладнання. Купивши повністю укомплектовану конструкцію, можна засипати грунт і приступати до запуску риб без якихось додаткових придбань.

Асортимент акваріумів на складі Сузір'я

Пропонуємо акваріуми оптом в Україні. Вибирайте з майже 150 позицій. Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати оптимальну модель для конкретних умов. Вироби підходять під різну меблі, спеціальні тумби і т.д. Можна купити стандартні варіанти або зі спеціальними формами. Дуже красиві і незвичайні моделі з закругленими передніми стеклами - вони також є в нашому каталозі. Причому, заокруглення виконуються в різних площинах - це дуже незвично виглядає.
Ми пропонуємо різні варіанти:

  • прямі;
  • круглі;
  • овальні.

Оригінально виглядають невеликі вироби з чорною пластиковою підставкою. Вони пропонуються в готовому вигляді, з вбудованою системою підтримки необхідної температури і фільтрування води. Підставка з чорного пластику плавно переходить в кришку, проходячи через задню стінку. Виріб обладнано вбудованим джерелом світла, що забезпечує правильний ріст рослин і декоративне освітлення. Якщо прикрасити таку ємність спеціальними декораціями: корчами, коралами і додати відповідний фон - вийде шикарний вид.
Великий вибір моделей дозволяє підібрати надійний, якісний товар за своїм смаком.

Постачальник акваріумів оптом в Україні

Пропонуємо акваріум за оптовою ціною в широкому асортименті. Забезпечуємо вільний вибір за різними критеріями: літраж, глибина, розмір, наявність додаткових елементів.
Наші партнери отримують:

  • можливість покупки будь-яких партій;
  • доступ до величезного асортименту продукції;
  • сертифіковані товари високої якості;
  • низькі закупівельні ціни, що ведуть до отримання гарного прибутку;
  • спеціальні умови співпраці і нашу постійну підтримку (в тому числі інформаційну).

Купуйте товари для риб оптом вигідно!

Сильні сторони дистриб'ютора зоотоварів Suziria

При виборі постачальника потрібно враховувати не тільки ціну, але і інші чинники. Наприклад, можливість своєчасної доставки замовлених обсягів продукції. Ми забезпечуємо більш 200 торгових точок різного рівня в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України. 2 складських комплексу в Києві і Харкові забезпечують наявність потрібного товару - можете купувати його в будь-який момент.
Звертайтеся до нас!

Читати повністю