Тераріуми

Вибрано 32 товарів
Скинути всі фільтри

Оптом тераріуми для екзотичних тварин від виробника

Пропонуємо купити тераріуми оптом за спеціальною низькою ціною. Ці конструкції призначені для комфортного проживання в них ігуан, черепах, хамелеонів та інших земноводних. Також тут можуть мешкати повністю сухопутні істоти, наприклад, павуки. Оскільки розведення даних особин вважається деякою екзотикою, не всі знають про особливості їх змісту.
Ці тварини потребують припливу свіжого повітря, і для цього вони обладнуються системою вентиляції. На відміну від акваріума, кисень тут надходить також через стінки. Для цього одна з них виконується з сітки або відкривається, як дверцята. Водою ці ємності не заповнюються. Для кожного виду підбирається своя конструкція, відповідна за формою, розмірами та іншими критеріями. Також встановлюється необхідне обладнання, що дозволяє створити комфортне середовище проживання. Щоб забезпечити правильне утримання, слід підтримувати потрібну температуру - це дуже важливо, оскільки справа стосується холоднокровних тварин.

Види і вимоги до тераріуму для різних тварин

У нашому каталозі ви знайдете тераріуми за оптовою ціною наступних різновидів:

 • скляні - горизонтальні і вертикальні;
 • фаунаріуми - легкі пластикові вироби, в яких можуть тимчасово міститися молоді зростаючі особини або жити дрібні види плазунів;
 • інкубатори - спеціально пристосоване для розмноження земноводних обладнання.

Вибір конкретного виробу залежить від особливостей і потреб вихованця. Наприклад, при розрахунку літражу враховується не тільки виділяється площа, але і розмір самого вихованця.

 • Сухопутні черепахи повинні жити в горизонтальних конструкціях з обов'язковою присутністю сухого ґрунту. Він забезпечує безпеку кінцівок і оберігає від простудних захворювань. Для двох черепашок з панциром до 20 см потрібна територія від 0,5 кв.м. площі.
 • Для болотних видів підбирається конструкція з водним ділянкою. Обігрів води здійснюється окремо. Також вона примусово фільтрується. Температурний режим дотримується в межах 25-28 градусів.
 • Для равликів вибирають "приміщення" з обсягом не менше 10 л. на 1 особину. Воно може бути зі скла або суперпрозора пластика. Обов'язково закривається, щоб мешканці не втекли. Для підтримки потрібної температури (це обов'язкова умова змісту) використовується спеціальна лампа. Використовується наповнювач у вигляді кокосового субстрату або верхового торфу.
 • Для павуків слід придбати виріб, відповідне їх розміру і виду. Вони діляться на деревних (конструкції з високими і широкими стінками) і наземних (високі стіни протипоказані). Також в них передбачається місце для укриття.

Постачальник тераріумів оптом в Україні

Купуючи тераріум оптом в Україні, враховуйте надійність і можливості постачальника. Також звертайте увагу на умови співпраці. Що ми пропонуємо нашим партнерам:

 • у нас можна придбати товар за спеціальними низькими цінами;
 • надаємо продукцію надійних виробників найвищої якості, з відповідною сертифікацією;
 • беремо на себе всі обов'язки по зберіганню, рішенням логістичних питань та іншим супутнім питань;
 • забезпечуємо доставку в найкоротші терміни, будь-якими партіями;
 • надаємо інформаційну підтримку, ви отримуєте вичерпні консультації з будь-якого виду товарів.

Партнерство з дистриб'ютором Suziria

На компанія майже 30 років займається поставками товарів в зоомагазини країни. Постачаємо якісними товарами понад 200 торгових точок. Наша продукція представлена ​​в Києві, Харкові, Львові, Одесі тощо
Будь-яка позиція, яку ви знайдете в каталозі, є в наявності. Доставка здійснюється з двох складів.
Замовляючи оптом тераріуми в Харкові чи Києві, ви отримаєте їх в найкоротші терміни в будь-якому місті України. Для цього ми володіємо розвиненої логістичної структурою.
Купуйте оптом товари для рептилій у нас!

Читати повністю