Країна виробник

Обладнання для тераріума

Вибрано 28 товарів
Скинути всі фільтри

Устаткування для тераріумів оптом від виробника

Пропонуємо купити обладнання для тераріуму оптом. Воно необхідне для створення спеціальних умов, що дозволяють утримувати самих екзотичних тварин. З огляду на різноманітність потреб, що відрізняють рептилій та інших екзотичних мешканців тераріумів, потрібно мати можливості створювати відповідний мікроклімат. Наприклад, відтворити атмосферу середньоазіатської пустелі, південноамериканських гір, тропічного лісу або амазонських боліт. Для створення комфортної обстановки необхідно оснастити місце проживання природними укриттями, відповідним грунтом (піском і ін.) Або килимком, організувати доступ до води, правильне годування. А також підтримувати заданий рівень температури і вологи. Необхідний відповідний режим освітлення, з використанням спеціальних джерел світла. Наприклад, для обігріву можуть використовуватися лампи випромінюють інфрачервоний спектр хвиль. Їх можна не відключати на ніч - абсолютна темрява тут не потрібна. А ось для денних тварин (хамелеон і ін.) Необхідний досить яскраве світло.
Ці та інші спеціальні пристрої ви можете вибрати на нашому сайті.

Каталог необхідного обладнання для тераріумів

Шукайте все для тераріуму за оптовою ціною в каталозі компанії Suziria. Що ви можете знайти в даному розділі каталогу:
плафони з відбивачами (є моделі зі спеціальним захистом);

 • Лампи - рефлекторні, ртутні газорозрядні, що імітують денне світло і ін. Якщо лампи використовуються як обігрівач, рівень нагріву можна регулювати віддаленістю (висотою знаходження джерела випромінювання над заданим ділянкою).
 • Термометри - електронні та механічні. Дозволяють визначити, наскільки нагрітий повітря, і чи потрібен додатковий підігрів.
 • Гігрометри - спеціалізовані пристрої, в функції якого входить вимір вологості повітря. Це дуже важливий показник для амфібій. Якщо цей рівень є недостатнім, потрібно використовувати обприскувач для його підтримки.
 • Термометри-гігрометри, що дозволяють одночасно отримувати дані про температуру і вологість.
 • Електронні таймери - дозволяють вчасно включати і вимикати які беруть участь в системі життєзабезпечення електричні прилади.
 • Водоспади - створюють комфортну обстановку для земноводних мешканців тераріумів. Вони можуть бути різних розмірів: S, М і L.

Штучні острови і магніти для їх фіксації.
Кожне з пристроїв має практичне призначення. Вони дозволяють створити умови, аналогічні тим, які зустрічаються в природі. Це дозволяє вихованцям комфортно себе почувати.

Особливості підбору обладнання для екзотичних тварин

Вибирайте необхідне обладнання для тераріуму і аксесуари уважно. Вони дуже важливі для правильного змісту екзотів. Він проводиться з урахуванням того, що в кожному конкретному випадку потрібно відповідати певним умовам і вимогам.

 • Вони дуже чутливі до ультрафіолетового випромінювання, отримуючи зі світлом вітамін D, який допомагає засвоювати кальцій. Без нього навіть використання правильного корму не допоможе забезпечити потрібний рівень здоров'я. Потрібно встановлювати спеціальні лампи, які світять в сприйманому тваринами спектрі. Їх зорова система відрізняються від людської.
 • Також екзоти добре себе почувають при більш високих температурах. Для обігріву використовуються лампи і спеціальні килимки або термокабеля. Тепле дно потрібно для пустельних тварин.
 • В оселі для земноводних повинна бути вода, яка очищається за допомогою фільтрів.
 • Підбирайте тераріуми відповідних розмірів. Щоб уникнути проблем перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся у фахівця.
 • Необхідно подбати про якість корму. Вміст годівниці у м'ясоїдних і "вегетаріанців" має бути різним. У першому випадку не обійтися без цвіркунів, тарганів і т.п. Є спеціальні консерви і ласощі, які також можна вибрати в інших розділах каталогу. Для забезпечення гарного самопочуття в натуральну їжу додаються кальцій, вітаміни, мікроелементи.

При купівлі тварини завжди враховуйте умови її проживання, які необхідно відтворити в пропонованому житло.

Постачальник комплектуючих для тераріумів оптом в Україні
Компанія Suziria реалізує все для тераріуму оптом. Ми присутні на ринку з 1993 року. Наші послуги постійно поліпшуються, зростає їх якість і обсяг. розширюючи свої можливості, ми пропонуємо все більш кращі умови для наших партнерів і клієнтів. наша продукція присутня в зоомагазинах Харкова, Львова, Києва, Одеси і т.п. Замовте товари для рептилій у нас і оціните якість наших послуг.

Причини замовити у дистриб'ютора Suziria

Пропонуючи обладнання для тераріуму в Україні своїм партнерам, ми забезпечуємо:

 • спеціальні низькі ціни;
 • найширший вибір товарів;
 • швидку обробку замовлення і доставку точно в строк;
 • інформаційну підтримку.

Звертайтеся до нас!

Читати повністю